Kauplustesse on jõudnud Loodusväe uus mahetofu

Loodusväe uus tofu – väekas taimse valgu allikas!

Loodusväe uus mahetofu on ainus mahekvaliteediga ja Fairtrade märgisega tofu Eestis ning võid olla täiesti kindel, et see on valmistatud geneetiliselt muundamata sojaubadest! Tofu rikastab su toidulauda täisväärtusliku taimse valguga. 100 g mahetofut sisaldab lausa 18 grammi valku!

Loodusväe tofu on:

  • Kõrge valgusisaldusega
  • Kolesteroolivaba
  • Piimavaba
  • Lisa- ja säilitusainetevaba
  • Vegan
  • GMO-vaba
  • Õiglase kaubanduse (Fairtrade) toode

Enam kui 2000-aastase ajalooga tofu valmib sojaubadest saadud sojapiimast. Tofu on täisväärtuslik taimne valk, mis sobib hästi nii liha kui juustu asendamiseks. Tofu sisaldab rauda ja kaltsiumit, aminohappeid ja mitmeid vitamiine ning arvestatavalt kiudaineid. Kiiduväärt on ka sojajuustu rasvhapete profiil – madal küllastunud rasvade ja rikas küllastumata rasvade poolest.

Tofu on toiduaine, mis võimaldab toiduvalmistamisel fantaasial lennata lasta, sest see sobib nii külmadesse kui kuumadesse roogadesse alates salatitest ja suppidest ning lõpetades pirukate ja vokiroogadega. Lõika tofut võileivale, lisa salatisse, suppi või kastmesse, küpseta pannil või grillil.

Kuna maitsestamata tofu on tugeva iseloomuliku maitse ja lõhnata, saad sellele lisada just selliseid maitseaineid või marinaade, nagu ise soovid. Tofu imab maitseained ja marinaadid endasse kiiresti, vaid kümne minutiga. Maitsestamata tofu mekib hästi nii soolastes kui magusates toitudes.

Kvaliteetset pehmet tofut mahedamaitselise tšilliga võib praadida pannil, küpsetada grillil või nautida töötlemata kujul võileival, salatis ja niisama toidu kõrval. Hõrku, kergelt ürdimaitselist Clearspring Shoyu mahesojakastme marinaadis tofut võib praadida pannil või küpsetada grillil.